Aytaç Motel-

 OTEL MOTEL PANSİYON / Yayınlanalı 8 ay oldu

AVŞA ADASI’NDA MERKEZDE BULUNAN MOTELIMIZ SIZLERE EN GÜZEL HIZMETINI AILE ORTAMINDA SUNUYOR. SESSIZ, SAKIN, MUTLU BIR TATIL IÇIN SIZLERI YERIMIZDE AĞIRLAMAKTAN MEMNUNIYET DUYARIZ. SIZLERIN HER IHTIYACI DÜŞÜNÜLEREK HAZIRLADIĞIMIZ ODALARIMIZDA YILIN SIKINTILARINI ATARAK GÜZEL BIR TATIL YAPACAKSINIZ. BUNUN IÇIN BIZLERE IRTIBAT NUMARA VE ADRESLERIMIZDEN ULAŞMANIZ YETERLIDIR.

TESISIMIZ

AVŞA SAĞLIK OCAĞI ALT SOKAĞINDA DENIZE 20 METRE MESAFEDE 1.SINIF KALITEDE MÜSTAKIL ODALAR SUNMAKTADIR. ÇARŞIYA, PAZARA, ECZANEYE, SAĞLIK OCAĞI’NA YÜRÜYEREK 1DK MESAFEDEDIR.

AVŞA ADASI’NIN EN GÜZEL MOTELLERINDEN BIRI OLAN AYTAÇ MOTEL YEPYENI YÜZÜYLE SIZLERIN HIZMETINIZDEDIR. DENIZE SADECE 2DK. MESAFEDE OLAN IŞLETMEMIZ, SIZ DEĞERLI MISAFIRLERIMIZIN HER TÜRLÜ IHTIYAÇLARINA CEVAP VERECEK ŞEKILDEDIR. GENIŞ BAHÇEMIZ VE MANGAL KEYFI YAŞAMAK ISTEYEN MISAFIRLERIMIZ IÇIN TERAS KATIMIZ MEVCUTTUR. KEYIFLI BIR TATIL IÇIN REZERVASYON YAPTIRMAYI UNUTMAYIN. SEZONLUK KIRALIK ODALAR VERILEBILIR. SEZONLUK KIRALANIMLARDA FIYATLARIMIZ ÇOK UYGUNDUR.

AYTAÇ MOTEL

AVŞA ADASI’NIN MERKEZINDE BULUNAN MOTELIMIZ YENILENEN ODALARI VE KALITELI KONAKLAMAYA VERDIĞIMIZ DEĞER ÖLÇÜSÜNDE HAZIRLADIĞIMIZ ODALARIMIZ ILE YAZ SEZONUNDA HIZMETINIZDEDIR. NEZIH ORTAMIMIZ VE AILE SICAKLIĞINDA VERMIŞ OLDUĞUMUZ HIZMETIMIZ ILE SIZLERI EN IYI ANILARLA EVINIZE UĞURLAYACAĞIZ. ÇOK UYGUN FIYATLARIMIZ ILE MUTLU BIR TATIL IÇIN SIZI MOTELIMIZE DAVET EDIYORUZ.
AYTAÇ MOTEL GÜN GEÇTIKÇE ARTAN KALITESI ILE SIZLERE KONFORU UYGUN FIYATLAR ILE SUNUYOR.

  • Yetkili Kişi : Ekrem Bey
  • GSM : 5358174672 - 5394831459
  • Telefon : 0(266) 896 18 60
  • Adres : Paşa limanı No/16  Marmara / Balıkesir
 
 
 
Anahtar Kelimeler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bir cevap yazın